Корзина
20 отзывов

Пояси і наколінники MORTEKS

Собача шерсть- одне з кращих часом перевірених засобів рятування від болю в спині при радикуліті, захворюванні нирок, остеохондрозі.

Радикуліт, ішіас, неврит - це гострі та хронічні запалення в області хребта, нирок, суглобів. Ці хвороби люблять лікування рівним теплом. Найпростіший шлях до зняття болю в області попереку - еластичний пояс з собачої шерсті, він просто необхідний людям, які постійно працюють на протягах, - водіям, садівникам, туристам. Сам пояс простий у використанні, щільно облягає тіло і непомітний під одягом.
Наколінники з собачої шерсті допомагають людям, що страждають від ревматизму, різного роду артрозів і артритів колінних суглобів, стимулюють швидке відновлення після ударів, переломів, розтягнень, вивихів, запалень, розривів меніска, операцій на суглобах. Також наколінники з собачої шерсті, маючи властивості стимулювати кровообіг і прохідність судин, допомагають при варикозному розширенні вен.

Пояси і наколінники з додаванням верблюжої вовни.

Пояси верблюжі фірми "Morteks", мають унікальні лікувальні, властивими тільки їй властивостями.
Стикаючись з шкірою, шерсть здійснює мікромасаж, що поліпшують мікроциркуляцію крові, активуючи обмін речовин.
Лікувальні пояси рекомендується застосовувати при: радикуліті, невриті, артриті, остеохондрозі, запальних процесах внутрішніх органів, захворюваннях спини і ревматичних болях.
Наколінники верблюжі допомагають людям, що страждають від ревматизму, різного роду артрозів і артритів колінних суглобів, стимулюють швидке відновлення після ударів, переломів, розтягнень, вивихів, запалень, розривів меніска, операцій на суглобах. Також наколінники з верблюжої вовни, маючи властивості стимулювати кровообіг і прохідність судин, допомагають при варикозному розширенні вен.